Tellimine & Tasumine

Ostuinfo

E-poes olevad hinnad on eurodes. Kauba hinnale lisandub transporditasu, mis märgitakse arvele. Kauba eest tuleb tasuda tellimuslehel antud Tristerin OÜ pangakontole. Kaup postitatakse peale arve laekumist 1 tööpäeva jooksul. Nädalavahetusel tellimusi ei väljastata. Kauba toimetab Kliendini SmartPost .

Postitamine

itella_smartpost_2_rgb

SmartPost – (vajalik täpne telefoninumber sõnumi saatmiseks). Sõltumata paki suurusest on hind 2.59€. Pakk postitatakse Teile sobivasse pakiautomaati.

 

 

Kui Sa soovid pakki mujale kui Eestisse, võta meiega ühendust.

If you want to order to an other country, please contact us. We will find a solution!

Tasumine

Ostetud kauba eest palume tellimuse summa kanda ühele Tristerin OÜ pangakontodest:

SEB Pank: EE181010220240284223

Swedbank: EE132200221062423682

Kaup postitatakse peale arve laekumist 1 tööpäeva jooksul. Nädalavahetusel tellimusi ei väljastata. Pikema maksetähtaja puhul palume teada anda, millal oleks võimalik arve tasuda. Kui arve ei ole tasutud kokkulepitud tähtajaks, siis tellimus tühistatakse. Kui tellimusel olev nimi erineb pangaülekandel olevast nimest, siis palun märkige maksekorralduse selgituse väljale tellija nimi.

Kauba tagastamine
Kliendil on õigus taganeda tellimuse alusel sõlmitud ostu-müügilepingust ilma põhjenduseta 14 päeva jooksul alates kauba üleandmisest Kliendile. Lepingust taganemiseks peab Klient tegema Müüjale e-maili teel vastavasisulise kirjaliku avalduse ning tagastama seejärel Müüjale tellitud kauba. Klient kannab toote või toodete tagastamisega seotud kohaletoimetamise kulud kuni 10 EUR ulatuses, välja arvatud juhul, kui üleantud asi ei vasta tellitule (vale või defektne toode).

Tagastatav kaup ei tohi olla rikutud ning kaup peab olema originaalpakendis.

Müüjal on õigus tellimuse alusel sõlmitud ostu-müügilepingust taganeda, kui Müüja vastava kauba varud on ammendunud. Sama kehtib ka juhul, kui tellimuse on esitanud isik, kellel käesoleva lepingu kohaselt pole selleks õigust.

Tristerin OÜ vastutab toodete lepingutingimustele mittevastavuse ja puuduste eest, mis ilmnevad 2 aasta jooksul arvates toodete üleandmisest Kliendile.

Tristerin OÜ ei vastuta:

Kliendi süül toote halvenemise/kahjustumise eest;
puuduste eest, mis on tekkinud toote mittesihtotstarbelise kasutamise tagajärjel;
toote normaalse füüsilise kulumise eest tavalise kasutamise korral.
Toote nõuetele mittevastavuse või toote juures puuduste avastamisel saadab Klient vastava teate hiljemalt 14 päeva  jooksul toote nõuetele mittevastavuse või toote juures puuduse avastamisest Tristerin OÜ e-posti aadressile info@tristerin.com.  Nimetatud tähtaja mõjuva põhjuseta järgimata jätmise korral kaotab Klient õiguse tugineda toote nõuetele mittevastavusele.

Tagastamisteates tuleb märkida:
Kliendi nimi ja kontaktandmed
kaebuse esitamise kuupäev
kauba puudus
Tristerin OÜ-le esitatav nõue
lisada toote ostuarve
Nõuetele mittevastava toote tagastamise korral kantakse toote eest tasutud summa (koos transpordimaksumusega) Kliendi poolt näidatud pangakontole hiljemalt 30 päeva jooksul arvates tellimusest taganemise ja toote tagastamise soovi kohta teate saamisest, kuid mitte varem kui Tristerin OÜ on tagastatud toote kätte saanud.

Viimati muudetud: 18. november 2016